| Marka: | Leds C4 |
| Seria: | Gea Cob |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | stal |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Wysokość: | 13.3 cm |
| Średnica: | 12.5 cm |
| Moc żarówki: | 9 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Czujnik ruchu: | nie |
Lampy najazdowe i gruntowe
Leds C4 Gea Cob lampa najazdowa 1x9W LED stal nierdzewna 55-9906-CA-CL
Nr Kat. 559906CACL
Leds C4 Gea Cob lampa najazdowa 1x9W LED stal nierdzewna 55-9906-CA-CL
Nr Kat. 559906CACL





