| Marka: | Leds C4 |
| Seria: | Gea Cob |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | stal |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Wysokość: | 15.6 cm |
| Średnica: | 18.5 cm |
| Moc żarówki: | 16 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy najazdowe i gruntowe
Leds C4 Gea Cob lampa najazdowa 1x16W LED stal nierdzewna 55-9907-CA-CM
Nr Kat. 559907CACM
Pytania
Leds C4 Gea Cob lampa najazdowa 1x16W LED stal nierdzewna 55-9907-CA-CM
Nr Kat. 559907CACM
Pytania





