| Marka: | LaVita |
| Pojemność: | 500 ml |
| Przeznaczenie: | płytki |
| Zastosowanie: | uniwersalne czyszczenie |
| Rodzaj: | płyn |
| Kod EAN: | 5900378321637 |
| Wymiary z opakowaniem: | 4 x 27 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,50 kg |
Środki czyszczące
LaVita środek do czyszczenia płytek ceramicznych preparat do łazienek 500 ml (0,5 l)
Nr Kat. 5900378321637
LaVita środek do czyszczenia płytek ceramicznych preparat do łazienek 500 ml (0,5 l)
Nr Kat. 5900378321637





