| Marka: | LaVita |
| Seria: | Sogo |
| Długość: | 49 cm |
| Szerokość: | 36.5 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
LaVita Sogo miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk
Nr Kat. 5908211401454
LaVita Sogo miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk
Nr Kat. 5908211401454





