| Marka: | LaVita |
| Seria: | Minnesota |
| Dłuższy bok: | 101 cm |
| Krótszy bok: | 46.5 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | biała |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Umywalki z szafką
- LaVita Minnesota umywalka z szafką 100 cm zestaw meblowy...
LaVita Minnesota umywalka z szafką 100 cm zestaw meblowy biały (5900378324782, 5900378319535)
Pytania
(1)LaVita Minnesota umywalka z szafką 100 cm zestaw meblowy biały (5900378324782, 5900378319535)
Pytania
(1)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Skład zestawu:
Opis zestawu LaVita Minnesota umywalka z szafką 100 cm zestaw meblowy biały (5900378324782, 5900378319535)
1. LaVita Minnesota szafka 100 cm podumywalkowa wisząca biały połysk
- szerokość: 100,5 cm
- głębokość: 46 cm
- wysokość: 54,2 cm
- szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem
- materiał frontu i korpusu: płyta lakierowana
- montaż ścienny
- kolor: biały połysk
2. LaVita Minnesota umywalka 101x46,5 cm meblowa prostokątna biały połysk
- wymiary: 101 x 46,5 cm
- wysokość: 17 cm
- z otworem na baterię
- z przelewem
- materiał: ceramika
- kolor: biały połysk
Cena dotyczy szafki z umywalką.
Dane techniczne
| Marka | LaVita |
| Seria | Minnesota |
| Dłuższy bok | 101 cm |
| Krótszy bok | 46.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
Pytania i odpowiedzi
Obrzeże od ściany nie jest pokryte emalią, jest matowe.
[concept]
[explanation]





