- materiał: ceramika sanitarna
- położenie otworu na baterię: na środku
- kolor biały
- ze specjalnym szkliwieniem LCC
Cena dotyczy samej umywalki.
Gwarancja: 5 lat.
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(1)Pytania
(1)Opis produktu Laufen Pro S umywalka 56x44 cm prostokątna wpuszczana biała H8189634001041
Gwarancja: 5 lat.
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro S |
| Dłuższy bok | 56 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 7612738291365 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 17 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Jest to standardowa umywalka z przelewem, można do niej zastosować każdy korek do umywalek z przelewem i każdy syfon umywalkowy, chyba ,że pod umywalką jest szafka to można zastosować syfon oszczędzający miejsce.
Z oferty Laufen ma możliwość kompletacji z:
- otwartym zestawem odpływowym z ceramiczną osłoną odpływu 898184
- korkiem typu klik - klak z ceramiczną osłoną odpływu 899186
- ozdobnym syfonem DN32 (kilka wariantów kolorystycznych) 374980
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!