| Marka: | Laufen |
| Seria: | Pro S |
| Długość: | 53 cm |
| Szerokość: | 36.5 cm |
| Wysokość: | 35.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | tak |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | prostokątny |
Dni Deante! Darmowa dostawa od 499 zł i kod rabatowy -5%
Dante - darmowa dostawa i kod
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!