| Marka: | Laufen |
| Seria: | Lua |
| Dłuższy bok: | 75 cm |
| Krótszy bok: | 46 cm |
| Typ: | klasyczna |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przelew: | tak |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Laufen Lua umywalka 75x46 cm prostokątna ścienna biała...
Laufen Lua umywalka 75x46 cm prostokątna ścienna biała H8170860001091
Nr Kat. H8170860001091
Laufen Lua umywalka 75x46 cm prostokątna ścienna biała H8170860001091
Nr Kat. H8170860001091
Opis produktu Laufen Lua umywalka 75x46 cm prostokątna ścienna biała H8170860001091
- umywalka ścienna
- wymiary: 75x46 cm
- powierzchnia odkładcza po prawej stronie
- bez otworu na baterię
- z przelewem
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Laufen |
| Seria | Lua |
| Dłuższy bok | 75 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po prawej stronie |
| Kod EAN | 7612738019983 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 49 x 79 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





