- wanna wolnostojąca
- wymiary: 178 x 82 cm
- owalna
- pojemność: 240 l
- do zabudowy
- z odpływem na środku
- materiał: akryl sanitarny
- kolor: biały
Czas na zmiany z GROHE z kodem -5% od 1499 zł!
GROHE kod -5% od 1499 zł
| Marka: | Laufen |
| Seria: | Ilbagnoalessi |
| Dłuższy bok: | 178 cm |
| Krótszy bok: | 82 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 7612738327620 |
| Wymiary z opakowaniem: | 118 x 86 x 218 cm |
| Waga z opakowaniem: | 84,00 kg |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!