- 100 x 60 cm z oświetleniem LED i funkcją ściemniania
- lustro wykonane ze szkła kryształowego o grubości 5 mm
- podświetlenie LED (światło nastrojowe) wokół całego lustra
- przezroczysty profil do zakrycia podświetlenia
- system LED o bardzo wydajnej mocy światła
- dioda LED 4000 K biała-neutralna
- dioda LED 3000 K ciepła biel
- z wbudowanymi w powierzchnię lustra przełącznikami dotykowymi do włączania/wyłączania, ściemniania i zapobiegania zaparowywaniu
- oświetlenie można włączyć tylko na lustrze
- podłączenie zasilania 220 V
- klasa ochrony IP 44
- wymiary: Szer.: 80 Gł.: 3,3 Wys.: 60 cm
- wykonanie: podświetlenie LED z funkcją ściemniania
| Marka: | Kronenbach |
| Seria: | Night |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Oświetlenie: | z oświetleniem |
| Kształt: | prostokątne |
| Rama: | bez ramy |
| Typ: | łazienkowe |
| Kod EAN: | 8425680024009 |
| Wymiary z opakowaniem: | 81 x 61 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem: | 8,50 kg |





