- Tworzywo: aluminium
- Szerokość: 182 cm
- Głębokość: 15 cm
- Wysokość: 72 cm
| Marka: | Kronenbach |
| Seria: | Cube 2.0 |
| Szerokość: | 182 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Rodzaj: | inna |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 4054429131896 |
| Wymiary z opakowaniem: | 183 x 73 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem: | 9,90 kg |





