| Marka: | Koziol |
| Seria: | Taschelini |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | biały |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Dłuższy bok: | 16.1 cm |
| Krótszy bok: | 7.8 cm |
| Wysokość: | 18.3 cm |
| Kod EAN: | 4002942528884 |
| Wymiary z opakowaniem: | 29 x 13 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,09 kg |
Przechowywanie
Koziol Taschelini torebka na drobiazgi biała 5415690
Nr Kat. 5415690
+supercena
Koziol Taschelini torebka na drobiazgi biała 5415690
Nr Kat. 5415690
Odbierz dodatkowy rabat 15%
Skorzystaj z dodatkowego 15% kodu rabatowego na produkty objęte akcją. Oferta ważna do 07.04.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





