| Marka: | Koziol |
| Seria: | Tasche |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | biały |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Dłuższy bok: | 44 cm |
| Krótszy bok: | 21.5 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Wymiary z opakowaniem: | 22 x 64 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,98 kg |
Przechowywanie
Koziol Tasche XL torba na zakupy biała 5414525_old
Nr Kat. 5414525_old
Koziol Tasche XL torba na zakupy biała 5414525_old
Nr Kat. 5414525_old





