| Marka: | Koziol |
| Seria: | Pascal |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | niebieski |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Dłuższy bok: | 23.2 cm |
| Krótszy bok: | 16.6 cm |
| Wysokość: | 6.2 cm |
| Kod EAN: | 4002942479810 |
| Wymiary z opakowaniem: | 29 x 21 x 39 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Koziol Pascal Ready zestaw śniadaniowy ze sztućcami...
Koziol Pascal Ready zestaw śniadaniowy ze sztućcami niebieski 3168671
Nr Kat. 3168671
kod -5%
Koziol Pascal Ready zestaw śniadaniowy ze sztućcami niebieski 3168671
Nr Kat. 3168671
kod -5%
Cena z kodem*:
KUCHNIA-5
107,06zł
Minimalna wartości koszyka: 999 zł * kupując produkty promocyjne za min 999 zł
Pospiesz się, zostały tylko 3 sztuki!
Wysyłamydzisiaj!
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty z kategorii kuchnia objęte akcją od 999 zł w koszyku. Oferta ważna do 03.06.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Koziol Pascal Ready zestaw śniadaniowy ze sztućcami niebieski 3168671
- zamknięcie na klips
- w komplecie 3 pojemniki oraz sztućce
- wysokość: 6,2 cm
- szerokość: 16,6 cm
- głębokość: 23,2 cm
- kolor: niebieski (organic blue)
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





