| Marka: | Koziol |
| Seria: | Aroma To Go |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Pojemność: | 0.4 l |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | szary |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Dłuższy bok: | 9.7 cm |
| Krótszy bok: | 9.2 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Kod EAN: | 4002942444313 |
Przechowywanie
Koziol Aroma To Go 2.0 kubek termiczny 400 ml szary 3589670
Nr Kat. 3589670
kod -5%
Koziol Aroma To Go 2.0 kubek termiczny 400 ml szary 3589670
Nr Kat. 3589670
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty z kategorii kuchnia objęte akcją od 999 zł w koszyku. Oferta ważna do 03.06.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





