| Marka: | Korzilius |
| Seria: | Wood Pile |
| Styl: | drewno |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 20 x 120 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe |
| Kolor: | brązowy |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Korzilius Wood Pile natural STR płytka podłogowa 119,8x19 cm
Korzilius Wood Pile natural STR płytka podłogowa 119,8x19 cm
Nr Kat. PP04032119801901226
Korzilius Wood Pile natural STR płytka podłogowa 119,8x19 cm
Nr Kat. PP04032119801901226
1,59 m2 = 1 opak. = 7 szt. = 240,26 zł
Opis produktu Korzilius Wood Pile natural STR płytka podłogowa 119,8x19 cm
- płytka podłogowa
- materiał: gres
- długość: 1198 mm
- szerokość: 190 mm
- grubość: 8 mm
- płytka rektyfikowana
- płytka mrozoodporna
- klasa ścieralności (PEI): IV
- antypoślizgowość: R9
- ilość sztuk w kartonie: 7
- ilość m2 w kartonie: 1,59
- cena za metr kwadratowy
- wykończenie: struktura
- powierzchnia: mat
- kolor: brązowy (natural)
Dane techniczne
| Marka | Korzilius |
| Seria | Wood Pile |
| Styl | drewno |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 20 x 120 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe |
| Kolor | brązowy |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | struktura |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Dłuższy bok | 119.8 cm |
| Krótszy bok | 19 cm |
| Kod EAN | 5900199206410 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 6 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





