| Marka: | Korzilius |
| Seria: | Mountain Ash |
| Styl: | drewno |
| Grupa wymiarowa: | wielkoformatowe |
| Rozmiar: | 20 x 180 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe |
| Kolor: | brązowy |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Korzilius Mountain Ash STR płytka podłogowa 179,8x23 cm...
Korzilius Mountain Ash STR płytka podłogowa 179,8x23 cm brązowy mat
Nr Kat. PP04034179802301044
Korzilius Mountain Ash STR płytka podłogowa 179,8x23 cm brązowy mat
Nr Kat. PP04034179802301044
1,24 m2 = 1 opak. = 3 szt. = 248,71 zł
Opis produktu Korzilius Mountain Ash STR płytka podłogowa 179,8x23 cm brązowy mat
- płytka podłogowa
- materiał: gres
- długość: 1798 mm
- szerokość: 230 mm
- grubość: 8 mm
- płytka rektyfikowana
- płytka mrozoodporna
- klasa ścieralności (PEI): IV
- antypoślizgowość: R10A
- ilość sztuk w kartonie: 3
- ilość m2 w kartonie: 1,24
- cena za metr kwadratowy
- powierzchnia: mat
- kolor: brązowy (coral)
Dane techniczne
| Marka | Korzilius |
| Seria | Mountain Ash |
| Styl | drewno |
| Grupa wymiarowa | wielkoformatowe |
| Rozmiar | 20 x 180 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe |
| Kolor | brązowy |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | struktura |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 179.8 cm |
| Krótszy bok | 23 cm |
| Kod EAN | 5900199223844 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 3 x 180 cm |
| Waga z opakowaniem | 32,48 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





