| Marka: | Koło |
| Seria: | Twins |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | grafit |
| Kod EAN: | 5906976518936 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 56 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem: | 32,00 kg |
Szafki łazienkowe
Koło Twins szafka 80 cm podumywalkowa wisząca srebrny grafit 89554000
Nr Kat. 89554000
Koło Twins szafka 80 cm podumywalkowa wisząca srebrny grafit 89554000
Nr Kat. 89554000





