| Marka: | Koło |
| Seria: | Terra |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Promień: | 550 mm |
| Materiał: | Akrylowy |
| Kod EAN: | 5906976003326 |
Brodziki
Koło Terra brodzik półokrągły 90 cm XBN1790000
Nr Kat. XBN1790000
Koło Terra brodzik półokrągły 90 cm XBN1790000
Nr Kat. XBN1790000





