| Marka: | Koło |
| Seria: | Next |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Rodzaj: | Do wnęki |
| Typ drzwi: | Uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Mocowanie: | Lewe |
| Kod EAN: | 5906976005085 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 204 x 101 cm |
| Waga z opakowaniem: | 40,00 kg |
Drzwi prysznicowe
Koło Next drzwi prysznicowe 80 cm wnękowe z relingiem lewe szkło przezroczyste HDRF80222R03L
Nr Kat. HDRF80222R03L
Koło Next drzwi prysznicowe 80 cm wnękowe z relingiem lewe szkło przezroczyste HDRF80222R03L
Nr Kat. HDRF80222R03L





