| Marka: | Koło |
| Seria: | Nemea |
| Kształt: | prostokątny |
| Kolor: | biały |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | akrylowy |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kod EAN: | 5903884001956 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 3 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem: | 12,90 kg |
Brodziki
Koło Nemea brodzik 100x80 cm prostokątny biały 550.563.00.1
Nr Kat. 550563001
Koło Nemea brodzik 100x80 cm prostokątny biały 550.563.00.1
Nr Kat. 550563001





