| Marka: | Koło |
| Seria: | Life |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Wiszący |
| Kolor: | Biały |
| Powłoka ochronna: | Nie |
| Kod EAN: | 5906976490973 |
Miski WC
Koło Life miska WC wisząca biała M23100000
Nr Kat. M23100000
Koło Life miska WC wisząca biała M23100000
Nr Kat. M23100000





