| Marka: | Koło |
| Seria: | Geo 6 |
| Strona montażu: | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj: | Do drzwi prysznicowych |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5906976217082 |
| Wymiary z opakowaniem: | 54 x 10 x 194 cm |
| Waga z opakowaniem: | 18,00 kg |
Ścianki prysznicowe
Koło Geo 6 panel poszerzający 42 cm szkło przezroczyste GSKP42222003
Nr Kat. GSKP42222003
Koło Geo 6 panel poszerzający 42 cm szkło przezroczyste GSKP42222003
Nr Kat. GSKP42222003





