| Marka: | Koło |
| Seria: | Geo 6 |
| Część: | 1/2 |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Rodzaj: | Do wnęki, Do ścianki bocznej |
| Typ drzwi: | Rozsuwane |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Mocowanie: | Prawe, Lewe, Uniwersalne |
| Kod EAN: | 5906976011734 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 197 x 61 cm |
Drzwi prysznicowe
Koło Geo 6 drzwi prysznicowe 120 cm wnękowe część 1/2 Reflex szkło przezroczyste GDRS12R22003A
Nr Kat. GDRS12R22003A
Koło Geo 6 drzwi prysznicowe 120 cm wnękowe część 1/2 Reflex szkło przezroczyste GDRS12R22003A
Nr Kat. GDRS12R22003A





