| Marka: | Kleine Wolke |
| Seria: | Relax |
| Kolor: | zielony |
| Kształt: | okrągły |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Grubość: | 3 cm |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 100 cm |
| Kod EAN: | 4004478201385 |
| Wymiary z opakowaniem: | 75 x 9 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,98 kg |
Dywaniki łazienkowe
Kleine Wolke Relax dywanik łazienkowy 100x100 cm okrągły zielony kiwigrun 5405615521
Nr Kat. 5405615521
Kleine Wolke Relax dywanik łazienkowy 100x100 cm okrągły zielony kiwigrun 5405615521
Nr Kat. 5405615521





