| Marka: | Kleine Wolke |
| Seria: | Acaia |
| Kolor: | drewno |
| Pojemność: | 280 ml |
| Montaż: | stawiany |
| Kod EAN: | 4004478332010 |
| Wymiary z opakowaniem: | 8 x 20 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,32 kg |
Dozowniki do mydła
Kleine Wolke Acaia dozownik do mydła 280 ml drewno 8610318854
Nr Kat. 8610318854
Kleine Wolke Acaia dozownik do mydła 280 ml drewno 8610318854
Nr Kat. 8610318854





