| Marka: | KFA Armatura |
| Seria: | Malaga |
| Montaż: | nawannowa |
| Typ: | jednouchwytowa |
| Termostat: | bez termostatu |
| Zestaw natryskowy: | nie |
| Kolor: | chrom |
- Strona główna
- Baterie
- Baterie wannowe
- KFA Armatura Malaga bateria wannowo-prysznicowa nawannowa...
KFA Armatura Malaga bateria wannowo-prysznicowa nawannowa chrom 4525-210-00
Nr Kat. 452521000
Pytania
(1)KFA Armatura Malaga bateria wannowo-prysznicowa nawannowa chrom 4525-210-00
Nr Kat. 452521000
Pytania
(1)Dane techniczne
Opis produktu KFA Armatura Malaga bateria wannowo-prysznicowa nawannowa chrom 4525-210-00
Kolekcja baterii łazienkowych MALAGA wyróżnia się połączeniem piękna i funkcjonalności. Prosta, geometryczna forma z subtelnymi załamaniami nadaje bateriom minimalistyczny, nowoczesny charakter, idealnie wpisujący się w trendy współczesnych wnętrz. Łagodnie zaokrąglone krawędzie spotykają się z prostymi liniami, tworząc wyrazisty kontrast i przyciągając uwagę.
W kolekcji MALAGA dostępnych jest sześć wyrazistych odcieni, pozwalających na dopasowanie baterii do różnych stylów i aranżacji łazienkowych.
MALAGA to także na rozwiązania ekologiczne. Dzięki zastosowaniu oszczędnościowych napowietrzaczy zużycie wody ograniczane jest o kilkadziesiąt procent, bez utraty komfortu użytkowania. To rozwiązanie ma istotne znaczenie zarówno dla środowiska, jak i domowych budżetów. Wybór baterii MALAGA to codzienna troska o planetę połączona z dbałością o design i wygodę.
- Kolor: chrom
- Montaż: 3-otworowy
- Typ: stojąca
- Materiał: mosiądz
- Element sterujący: regulator ceramiczny Ø35
- Napowietrzacz: M24x1 - Neoperl
- Przepływ wody [l/min]: 20
- Ciśnienie robocze [atm]: 3 atm,
- Temperatura wody [°C] maks.: ≤90/65
- Grupa akustyczna: II
- Wylewka: stała
- Długość wylewki [mm]: 223
- Ilość strumieni rączki natrysku: 3
- Długość węża [mm]: 1500
- Materiał węża: nylonowy
- opakowanie zawiera: wylot, rączka natrysku, korpus regulatora. Wąż natryskowy (L=1500mm) z uszczelkami, przepust węża, komplet przyłączy elastycznych
- gwarancja: 5 lat na szczelność elementów odlewanych oraz bezawaryjną pracę głowic ceramicznych
- Malaga Design w 6 kolorachWyrazista forma o prostych liniach i subtelnych załamaniach nadaje baterii minimalistyczny charakter, stanowiąc doskonałe dopełnienie współczesnych łazienek. Dominujące zaokrąglenia prostokątnych kształtów przewijają się spójnie przez wszystkie elementy każdego modelu. Dostępna w 6 kolorach: od klasycznego chromu przez szczotkowane odcienie złota i miedzi po matową biel i czerń.
- Malaga 3-funkcyjna słuchawka prysznicowaDzięki trzem funkcjom słuchawka prysznicowa zapewnia większy komfort, wygodę i możliwość dopasowania kąpieli do nastroju oraz potrzeb każdego użytkownika. Rączka prysznicowa wyposażona w przełącznik funkcyjny umożliwia wybór jednego z trzech trybów strumienia: delikatna mgiełka, intensywny masaż oraz klasyczny prysznic. Wbudowany mechanizm zmiany trybu zapewnia płynne i niezawodne działanie, a ergonomiczna konstrukcja uchwytu gwarantuje wygodę użytkowania.
- Malaga Ceramiczny przełącznik i zawór zwrotnyWbudowany ceramiczny przełącznik w baterii wannowej 3-otworowej MALAGA umożliwia łatwe i płynne przełączanie między wylewką a rączką prysznicową, oferując niezawodność i precyzję działania. To rozwiązanie nie tylko ułatwia obsługę, ale również zwiększa trwałość baterii, zapewniając jej bezproblemowe użytkowanie przez lata. Dodatkową zaletą baterii MALAGA jest zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody do instalacji, gwarantując higieniczne i bezpieczne użytkowanie.
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
W jaki sposób przełącza się wodę z wylewki na słuchawkę prysznicową?
Z tyłu baterii na wylocie znajduje się przełącznik natrysku.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





