| Marka: | Keuco |
| Seria: | Cosmetic mirrors |
| Szerokość: | 21.2 cm |
| Wysokość: | 31.4 cm |
| Oświetlenie: | z oświetleniem |
| Kształt: | okrągłe |
| Rama: | z ramą |
| Kolor: | chrom |
| Kod EAN: | 4017214633388 |
| Wymiary z opakowaniem: | 23 x 15 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,20 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Lusterka do makijażu
- Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm...
Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm okrągłe z oświetleniem chrom czarny szczotkowany 17612139004
Nr Kat. 17612139004
Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm okrągłe z oświetleniem chrom czarny szczotkowany 17612139004
Nr Kat. 17612139004
Opis produktu Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm okrągłe z oświetleniem chrom czarny szczotkowany 17612139004
- lusterko kosmetyczne podświetlane
- 1 kolor światła: 6500 Kelvinów (światło dzienne)
- obsługa przy pomocy zintegrowanego przełącznika
- regulowane w 3 płaszczyznach
- lustro jednostronne,
- powiększenie x 5
- 12V zasilacz wbudowany w ramię uchwytu
- zintegrowane źródło światła LED
- żywotność > 50.000 godzin
- kolor: chrom czarny szczotkowany
Dane techniczne
| Marka | Keuco |
| Seria | Cosmetic mirrors |
| Szerokość | 21.2 cm |
| Wysokość | 31.4 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | z ramą |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 4017214633388 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 15 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





