| Marka: | Keuco |
| Seria: | Cosmetic mirrors |
| Szerokość: | 21.2 cm |
| Wysokość: | 31.4 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | okrągłe |
| Rama: | z ramą |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 4017214059430 |
| Wymiary z opakowaniem: | 23 x 15 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,96 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Lusterka do makijażu
- Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm...
Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm okrągłe czerwone złoto szczotkowane 17612290000
Nr Kat. 17612290000
Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm okrągłe czerwone złoto szczotkowane 17612290000
Nr Kat. 17612290000
Opis produktu Keuco Cosmetic mirrors lusterko kosmetyczne 21,2x31,4 cm okrągłe czerwone złoto szczotkowane 17612290000
- lusterko kosmetyczne bez podświetlenia
- model ścienny na ruchomym ramieniu
- regulowane w 3 płaszczyznach
- jednostronne lustro wklęsłe
- powiększenie x 5
- kolor: czerwone złoto szczotkowane
Dane techniczne
| Marka | Keuco |
| Seria | Cosmetic mirrors |
| Szerokość | 21.2 cm |
| Wysokość | 31.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | z ramą |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 4017214059430 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 15 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,96 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





