| Marka: | Kesper |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, drewno |
| Kolor: | biały |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Dłuższy bok: | 33.5 cm |
| Krótszy bok: | 18 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Kod EAN: | 4000270850905 |
| Wymiary z opakowaniem: | 18 x 14 x 34 cm |
Przechowywanie
Kesper chlebak 33,5x18 cm melamina/drewno bukowe biały mat 85090
Nr Kat. 85090
Kesper chlebak 33,5x18 cm melamina/drewno bukowe biały mat 85090
Nr Kat. 85090





