| Marka: | Kermi |
| Seria: | Ritmo |
| Szerokość: | 27 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Moc: | 780 Wat |
| Kolor: | biały |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Podłączenie: | dolne |
| Materiał: | stalowy |
| Orientacja: | pionowa |
Grzejniki pokojowe
Kermi Ritmo grzejnik dekoracyjny 180x27 cm podłączenie dolne biały RRN2018000629KK
Nr Kat. RRN2018000629KK
Kermi Ritmo grzejnik dekoracyjny 180x27 cm podłączenie dolne biały RRN2018000629KK
Nr Kat. RRN2018000629KK





