| Marka: | Kerasan |
| Seria: | Cento |
| Długość: | 51 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Stojący |
| Kolor: | Biały |
| Powłoka ochronna: | Nie |
Miski WC
Kerasan Cento miska WC stojąca biała 351801
Nr Kat. 351801
Kerasan Cento miska WC stojąca biała 351801
Nr Kat. 351801





