| Marka: | Kela |
| Seria: | Baker |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Pojemność: | 0.6 l |
| Materiał: | szkło, stal |
| Kolor: | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Kela Baker pojemnik do przechowywania 0,6 l przezroczysty...
Kela Baker pojemnik do przechowywania 0,6 l przezroczysty KE-10767
Nr Kat. KE10767
Kela Baker pojemnik do przechowywania 0,6 l przezroczysty KE-10767
Nr Kat. KE10767
Opis produktu Kela Baker pojemnik do przechowywania 0,6 l przezroczysty KE-10767
- pojemnik szklany
- zakręcany
- pojemność: 0,6 l
Dane techniczne
| Marka | Kela |
| Seria | Baker |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.6 l |
| Materiał | szkło, stal |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 9.5 cm |
| Krótszy bok | 9.5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kod EAN | 4025457107672 |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





