| Marka: | Kela |
| Seria: | Baker |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Pojemność: | 1.3 l |
| Materiał: | szkło, stal |
| Kolor: | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Kela Baker pojemnik 1,3 l przezroczysty KE-10769
Kela Baker pojemnik 1,3 l przezroczysty KE-10769
Nr Kat. KE10769
Kela Baker pojemnik 1,3 l przezroczysty KE-10769
Nr Kat. KE10769
Opis produktu Kela Baker pojemnik 1,3 l przezroczysty KE-10769
- pojemnik szklany
- zakręcany
- pojemność: 1,3 l
Dane techniczne
| Marka | Kela |
| Seria | Baker |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 1.3 l |
| Materiał | szkło, stal |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 9.5 cm |
| Krótszy bok | 9.5 cm |
| Wysokość | 23.5 cm |
| Kod EAN | 4025457107696 |
| Waga z opakowaniem | 0,41 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





