| Marka: | Keeeper |
| Seria: | Fredo Fresh |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Pojemność: | 3.3 l |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | transparentny, niebieski |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Dłuższy bok: | 29 cm |
| Krótszy bok: | 19 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Keeeper Fredo Fresh pojemniki do przechowywania (2 szt)...
Keeeper Fredo Fresh pojemniki do przechowywania (2 szt) zestaw przezroczysty-niebieski 3068063200000
Nr Kat. 3068063200000
Keeeper Fredo Fresh pojemniki do przechowywania (2 szt) zestaw przezroczysty-niebieski 3068063200000
Nr Kat. 3068063200000
Opis produktu Keeeper Fredo Fresh pojemniki do przechowywania (2 szt) zestaw przezroczysty-niebieski 3068063200000
- zestaw 2 pojemników
- przeznaczone dla artykułów spożywczych
- do mycia w zmywarce
- nadaje się do zamrażania
- możliwość układania w stosy
- długość: 29 cm
- szerokość: 19 cm
- wysokość: 9 cm
- pojemność: 3,3 l
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: niebieski/przezroczysty
Dane techniczne
| Marka | Keeeper |
| Seria | Fredo Fresh |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 3.3 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny, niebieski |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 29 cm |
| Krótszy bok | 19 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kod EAN | 4052396045932 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 9 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,36 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





