| Marka: | Keeeper |
| Seria: | Fredo Fresh |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Pojemność: | 3.3 l |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | transparentny, inny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | tak |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Dłuższy bok: | 29 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Keeeper Fredo Fresh pojemniki na żywność (2 szt) zestaw...
Keeeper Fredo Fresh pojemniki na żywność (2 szt) zestaw przezroczysty-fioletowy 3068052500000
Nr Kat. 3068052500000
Keeeper Fredo Fresh pojemniki na żywność (2 szt) zestaw przezroczysty-fioletowy 3068052500000
Nr Kat. 3068052500000
Opis produktu Keeeper Fredo Fresh pojemniki na żywność (2 szt) zestaw przezroczysty-fioletowy 3068052500000
Keeeper tworzy praktyczne pojemniki i akcesoria kuchenne, które ułatwiają przechowywanie i porcjowanie jedzenia na co dzień. W pojemnikach na żywność marka skupia się na prostych, szczelnych pokrywkach oraz materiałach przystosowanych do mrożenia i mycia w zmywarce.
Szczelne domknięcie – pokrywka zatrzaskuje się, a woda nie wylewa się przy obróceniu
Zakres od -20 do 100°C – do lodówki, zamrażarki i zmywarki
Narożna zakładka – łatwe otwarcie wieczka bez siłowania się
Na różne produkty – wygodne na owoce, sałatki, warzywa, sosy, zupy
Wygodne korzystanie na co dzień
Pojemniki fredo fresh mają przezroczyste korpusy, więc od razu wiesz, co jest w środku. Pokrywka najpierw lekko „wchodzi”, a potem charakterystycznie się zatrzaskuje, dzięki czemu po domknięciu pojemnik jest na tyle szczelny, że przy normalnym użytkowaniu nie wylewa się z niego woda ani sos.
Rodzaj do ciasta do produktów płynnych do produktów sypkich do sera i wędlin pojemnik na warzywa
Pojemność: 3,3 l
Liczba pojemników w zestawie: 2
Pojemność kompletu pojemników: 6,6 l
Możliwość piętrowania: tak
Łatwe czyszczenie: tak
Materiał wykonania: PP – pojemnik do kontaktu z żywnością
Dane techniczne
| Marka | Keeeper |
| Seria | Fredo Fresh |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 3.3 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny, inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 29 cm |
| Krótszy bok | 19 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kod EAN | 4052396135213 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 33 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,36 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





