| Marka: | Kaldewei |
| Seria: | Saniform Plus Star |
| Dłuższy bok: | 175 cm |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Pojemność: | 145 l |
| Materiał: | Stalowa |
| Odpływ: | Z boku |
| Kod EAN: | 4001112466988 |
| Wymiary z opakowaniem: | 76 x 43 x 176 cm |
| Waga z opakowaniem: | 48,70 kg |
Wanny prostokątne
Kaldewei Saniform Star wanna prostokątna 175x75 cm model 338 biała 133800010001
Nr Kat. 133800010001
Kaldewei Saniform Star wanna prostokątna 175x75 cm model 338 biała 133800010001
Nr Kat. 133800010001





