| Marka: | Omnires |
| Seria: | Health |
| Rodzaj: | Półokrągła lub 1/4 koła |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5907587627949 |
Kabiny prysznicowe
Omnires Health kabina prysznicowa szklana, przesuwana 80x80x185 cm chrom/ grafitowe JK2808LC2GR
Nr Kat. JK2808LC2GR
Omnires Health kabina prysznicowa szklana, przesuwana 80x80x185 cm chrom/ grafitowe JK2808LC2GR
Nr Kat. JK2808LC2GR





