| Marka: | Deante |
| Rodzaj: | Półokrągła lub 1/4 koła |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5908212066461 |
Kabiny prysznicowe
01 Deante Abrila kabina prysznicowa półokrągła 90 cm KTI053P
Nr Kat. KTI053P
01 Deante Abrila kabina prysznicowa półokrągła 90 cm KTI053P
Nr Kat. KTI053P





