| Marka: | Radaway |
| Seria: | Eos KDJ-B |
| Rodzaj: | Prostokątna |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 197 cm |
| Wejście: | Drzwi składane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| W zestawie: | Kabina bez brodzika |
| Kod EAN: | 5902738009681 |
| Wymiary z opakowaniem: | 104 x 204 x 8 cm |
Kabiny prysznicowe
Radaway Eos KDJ-B kabina prostokątna drzwi bifold 80x100 cm prawa 37443-01-01NR
Nr Kat. 374430101NR
Radaway Eos KDJ-B kabina prostokątna drzwi bifold 80x100 cm prawa 37443-01-01NR
Nr Kat. 374430101NR





