| Marka: | Radaway |
| Seria: | Almatea PDD |
| Rodzaj: | półokrągła |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło grafitowe |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
Kabiny prysznicowe
Radaway Almatea PDD E kabina prysznicowa 90x80 cm półokrągła chrom/szkło grafitowe 30532-01-05N
Nr Kat. 305320105N
Radaway Almatea PDD E kabina prysznicowa 90x80 cm półokrągła chrom/szkło grafitowe 30532-01-05N
Nr Kat. 305320105N





