| Marka: | Radaway |
| Seria: | Almatea PDD |
| Rodzaj: | półokrągła |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
Kabiny prysznicowe
Radaway Almatea PDD kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła chrom/szkło przezroczyste 30512-01-01N
Nr Kat. 305120101N
Radaway Almatea PDD kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła chrom/szkło przezroczyste 30512-01-01N
Nr Kat. 305120101N





