| Marka: | Radaway |
| Seria: | Almatea PDD |
| Rodzaj: | półokrągła |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło brązowe |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
Kabiny prysznicowe
Radaway Almatea PDD E kabina prysznicowa 100x80 cm półokrągła chrom/szkło brązowe 30542-01-08N
Nr Kat. 305420108N
Radaway Almatea PDD E kabina prysznicowa 100x80 cm półokrągła chrom/szkło brązowe 30542-01-08N
Nr Kat. 305420108N





