| Marka: | Joseph Joseph |
| Seria: | Push&Tear |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor: | inny |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 28 cm |
| Krótszy bok: | 16 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Joseph Joseph Push&Tear stojak na ręczniki papierowe...
Joseph Joseph Push&Tear stojak na ręczniki papierowe grafit/srebrny 85140
Nr Kat. 85140
kod -5%
Joseph Joseph Push&Tear stojak na ręczniki papierowe grafit/srebrny 85140
Nr Kat. 85140
kod -5%
Cena z kodem*:
KUCHNIA-5
105,64zł
Minimalna wartości koszyka: 999 zł * kupując produkty promocyjne za min 999 zł
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty objęte akcją Twoja kuchnia do zadań specjalnych. Oferta ważna do 04.05.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Joseph Joseph Push&Tear stojak na ręczniki papierowe grafit/srebrny 85140
- wymiary: 28 x 16 cm
- elegancki stojak na ręcznik papierowy
- wykonany z tworzywa sztucznego, wykończony stalą nierdzewną
- naciśnięcie wierzchołka powoduje zablokowanie rolki i łatwe odrywanie kawałków ręcznika
- podstawa zapobiega rozwijaniu się ręcznika
- od spodu antypoślizgowe nóżki
- wyjmowany wierzchołek do zmiany rolki
- pasuje do rolek o wysokości max. 24 cm
- czyścić wilgotną ściereczką
- materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
- kolor: grafit, srebrny
Dane techniczne
| Marka | Joseph Joseph |
| Seria | Push&Tear |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 28 cm |
| Krótszy bok | 16 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kod EAN | 5028420851403 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 28 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,02 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





