| Marka: | Joseph Joseph |
| Seria: | Glide Plus |
| Grupa produktów: | pokrowiec na deskę do prasowania |
| Długość: | 130 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Materiał pokrowca blatu: | bawełna, inny |
| Kod EAN: | 5028420003987 |
| Wymiary z opakowaniem: | 38 x 0 x 130 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,63 kg |
- Strona główna
- Sprzątanie
- Deski i akcesoria do prasowania
- Joseph Joseph Glide Plus pokrowiec na deskę do prasowania...
Joseph Joseph Glide Plus pokrowiec na deskę do prasowania 130x38 cm 50008
Nr Kat. 50008
multirabaty
Joseph Joseph Glide Plus pokrowiec na deskę do prasowania 130x38 cm 50008
Nr Kat. 50008
Opis produktu Joseph Joseph Glide Plus pokrowiec na deskę do prasowania 130x38 cm 50008
- pokrowiec pasujący na deskę do prasowania Glide Plus
- czterowarstwowe poszycie Drip Shield Technology:
- 1. 100% bawełny z krzyżującym się splotem, odpornej na rozerwanie
- 2. warstwa 3D umożliwiająca przepływ pary
- 3. wyściółka z filcu o właściwościach hydrofilowych oraz absorbujących wodę
- 4. oddychająca baza nieprzepuszczająca kropel
- posiada silikonową powierzchnię do odłożenia żelazka
- wymiary powierzchni do prasowania: 108 x 38 cm
- z elementem do regulowania obwodu
- wymiary: 130 x 38 cm (dł. x szer.)
- materiał: bawełna, silikon
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Joseph Joseph |
| Seria | Glide Plus |
| Grupa produktów | pokrowiec na deskę do prasowania |
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Materiał pokrowca blatu | bawełna, inny |
| Kod EAN | 5028420003987 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 0 x 130 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,63 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





