| Marka: | Joseph Joseph |
| Seria: | Glide |
| Grupa produktów: | deski do prasowania |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość maks. rozłożona: | 99 cm |
| Regulacja wysokości: | tak |
| Podstawka pod żelazko: | tak |
| Kod EAN: | 5028420008531 |
| Wymiary z opakowaniem: | 56 x 14 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem: | 8,70 kg |
- Strona główna
- Sprzątanie
- Deski i akcesoria do prasowania
- Joseph Joseph Glide Max Plus deska do prasowania 150x47...
Joseph Joseph Glide Max Plus deska do prasowania 150x47 cm granatowa 50030
Nr Kat. 50030
Joseph Joseph Glide Max Plus deska do prasowania 150x47 cm granatowa 50030
Nr Kat. 50030
Opis produktu Joseph Joseph Glide Max Plus deska do prasowania 150x47 cm granatowa 50030
Składana deska do prasowania Glide Max Joseph Joseph:
- do wyboru 5 pozycji wysokości - 79-99 cm,
- oszczędza miejsce: odpowiednia do zawieszenia na drzwiach lub na ściance szafy,
- wyposażona w kompaktowe składanie nóg w jedną stronę,
- posiada wysuwaną podstawkę pod żelazko,
- czterowarstwowe poszycie Drip Shield Technology:
1. 100% bawełny z krzyżującym się splotem, odpornej na rozerwanie,
2. warstwa 3D umożliwiająca przepływ pary,
3. wyściółka z filcu o właściwościach hydrofilowych oraz absorbujących wodę,
4. oddychająca baza nieprzepuszczająca kropel,
- łatwa do przenoszenia,
- stelaż wykonany ze stali.
Wymiary: 150 x 47 x 13 cm (zamknięta + nogi: dł. x szer. x gł.)
Materiał: tworzywo sztuczne, bawełna, stal, silikon
Kolor: granatowy
Dane techniczne
| Marka | Joseph Joseph |
| Seria | Glide |
| Grupa produktów | deski do prasowania |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Wysokość maks. rozłożona | 99 cm |
| Regulacja wysokości | tak |
| Podstawka pod żelazko | tak |
| Kod EAN | 5028420008531 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 14 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





