| Marka: | Joseph Joseph |
| Seria: | Eclipse |
| Rodzaj: | stojąca |
| Ilość prętów: | 21 |
| Maks. obciążenie pręta: | 0.5 kg |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 74 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał konstrukcji: | metal |
| Kod EAN: | 5028420505429 |
| Wymiary z opakowaniem: | 8 x 93 x 74 cm |
- Strona główna
- Sprzątanie
- Suszarki i akcesoria do prania
- Joseph Joseph Eclipse suszarka na pranie stojąca...
Joseph Joseph Eclipse suszarka na pranie stojąca dyskretna 50055
Nr Kat. 50055
multirabaty
Joseph Joseph Eclipse suszarka na pranie stojąca dyskretna 50055
Nr Kat. 50055
Opis produktu Joseph Joseph Eclipse suszarka na pranie stojąca dyskretna 50055
Suszarka na ubrania 3-poziomowa Eclipse Joseph Joseph:
- posiada boczne materiałowe ekrany, które ukrywają pranie,
- 3 stalowe poziomy można złożyć dopasowując budowę suszarki do rodzaju prania np. długich ręczników,
- pojemność - 14 m / 14 kg,
- posiada kółka do łatwego transportu + możliwość ich zablokowania,
- składana na płasko - łatwe przechowywanie,
- czyszczenie: zewnętrzny materiał przecierać ręcznie na sucho, stalowe elementy przecierać wilgotną ściereczką,
- waga: 7 kg.
Wymiary: 150 x 74 x 40 cm (wys. x szer. x gł.) / 6 cm (gł. po złożeniu)
Materiał: materiał, stal
Kolor: ecru
Dane techniczne
| Marka | Joseph Joseph |
| Seria | Eclipse |
| Rodzaj | stojąca |
| Ilość prętów | 21 |
| Maks. obciążenie pręta | 0.5 kg |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał konstrukcji | metal |
| Kod EAN | 5028420505429 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 93 x 74 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





