| Marka: | Invena |
| Seria: | Astri |
| Długość: | 52 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Kształt: | okrągły |
| Materiał: | ceramika |
Miski WC
Invena Astri miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały CE-87-001
Nr Kat. CE87001
Invena Astri miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały CE-87-001
Nr Kat. CE87001





