| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Shark |
| Rodzaj: | Drabinkowy |
| Wysokość: | 148 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 861 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 47 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | szary/grafit |
Grzejniki łazienkowe
Instal Projekt Shark grzejnik łazienkowy graphite SHA-50/150C12
Nr Kat. SHA50150C12
Instal Projekt Shark grzejnik łazienkowy graphite SHA-50/150C12
Nr Kat. SHA50150C12





