- wymiary: 120 x 50 cm
- głębokość: 8 - 9,5 cm
- rozstaw podłączenia dolnego: 5 cm
- moc: 459 W
- kolor: biały połysk
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Rima |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 459 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5905253738920 |
| Wymiary z opakowaniem: | 53 x 6 x 123 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!